MTG UNITED FOR PEACE 2013 VÕITJA ON KEILA SOS VÕISTKOND

18 08 2013

15.augustil leidis aset heategevuslik jalgpalliturniir MTG United for Peace koostöös SOS Lasteküla Eesti Ühinguga – turniiri võitjaks krooniti KEILA SOS võistkond. Õnnitleme võitjaid!

Päev algas piduliku avatseremooniaga, kus kõnet pidasid Eesti jalgpalli liidu peasekretär Anne Rei, SOS Lasteküla Eesti Ühingu tegevdirektor Margus Oro ning Eesti jalgpalli liidu peakohtunik Uno Tutk. Kui turniir sai avatud jätkus päev meeleoluka soojendusvõimlemisega Viimsi Sport spordiklubi treenerite Katrin Väli ja Mart Poola eest vedamisel.

Seejärel asuti pallimurule ning peale kohtumiste availet olid kõik juba jalgpalli lainel. Lõuna ajaks saabusid lastega kohtuma 2012 aasta Eesti meistri Nõmme Kalju esindusmeeskonna mängijad, kes lõunatasid koos lastega ning pidasid maha mitu penaltite võistlust laste vastu. Lisaks osalesid mõned Nõmme Kalju mängijad minijalgpalli väljakul peetud jalgpallimatšis laste vastu, eriti hästi sobis lastega kokku Kalju võõrleegionär Hidetoshi Wakui.
DSC_0674

Peale lõunasööki toimusid viimased alagrupimängud ning sai algust teha juba kohamängudega. Kui kohamängud sai peetud siis peeti maha suur penaltivõistlus, kus lapsed said penalteid lüüa MTG United for Peace korraldusliikme väravasse.

Ning siis … pärast väikest ootepausi hakkas juhtuma …

Esmalt astus lavale Jürgen Veber ning kõigile üllatuseks kutsus ta osad lapsed lavale aitamaks läbiviia vinget trikki – loomulikult said lapsed selle ülesandega suurepäraselt hakkama ning vastutasuks oli Jürgen Veber valmis osalema Tähtedemängus koos lastega. Kui trikimehe show läbi sai asuti uuesti jalgpalliväljakule, et mahapidada Tähtedemäng.

Tähtedemänguks sai loositud 2 võistkonda, mõlemas võistkonnas 2 staari ja 4 last. Esimesse võistkonda loositi Jürgen Veber koos Teele Viiraga ning teise võistkonda Karl-Erik Taukar koos Liis Lemsaluga. Enne Tähtedemängu avavilet viis Margus Oro läbi Tähtedemängu soojenduse ning peale seda kõlaski mängu avavile. Mängu võitjaks osutusid kõik osalejad, kes sellisest lahedast ettevõtmisest osavõtsid.

Mäng peetud kogunesid lapsed uuesti lava ette ning lavale astus Karl-Erik Taukar ning pakkus lastele meeleoluka ja kaasakiskuva kontserti.

Seejärel toimus autasustamine, kus teatati ka võistkond, kes esindab Eesti MTG United for Peace finaalturniiril Stockholmis.

Pikem ja täpsem ülevaade koos piltidega tulekul juba lähi päevil.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: