DANA CUPIL SELGUB MTG UNITED FOR PEACE TAANI ESINDAJA

27 07 2013

MTG United for Peace leinab Søren Kærholm’i, kes lahkus meie seast eile, olles 70-aastane. Søren Kærholm oli 25 aastat Dana Cup’i eestvedaja ja peakorraldaja, nii  nagu ta oli seda ka eelmisel nädalal juba 32.korda toimunud Dana Cup’ile.

„Keegi ei hoolinud Dana Cup’ist rohkem kui Søren Kærholm, kes oli ka meie juhatuse liige“ rääkisid Jette Andersen ja Torben Vandsted klubist Fortuna Hjørring, mis muutis tema rahvusvahelise ürituse üheks suurimaks jalgpalliturniiriks terves maailmas. „Tema panus selle edusse on mõõtmatu. Kõik, kes on seotud Dana Cup’iga, jäävad teda igatsema.“
Søren Kærholm Dana Cup'il

Sel aastal osalesid Dana Cup’il rekordilised 921 meeskonda, kes esindasid 44 rahvust viiest maailmajaost. Dana Cup on väga populaarne, eriti aga Norras, mida esindas 541 meeskonda. Kokku mängiti 2332 mängu, mida jälgisid 250 vabatahtlikku kohtunikku 47-st riigist.

Kahte finaali näidatakse laupäeval reaalajas Taanis kanalil TV3 Sport. Üks neist on G-14 finaal. Selle kategooria parim Taani meeskond, mis koosneb 12-14 aastastest tüdrukutest, kvalifitseerub oktoobris toimuvale MTG United for Peace finaalturniirile Stockholmis.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: