DANA CUPIL SELGUB MTG UNITED FOR PEACE TAANI ESINDAJA

27 07 2013

MTG United for Peace leinab Søren Kærholm’i, kes lahkus meie seast eile, olles 70-aastane. Søren Kærholm oli 25 aastat Dana Cup’i eestvedaja ja peakorraldaja, nii  nagu ta oli seda ka eelmisel nädalal juba 32.korda toimunud Dana Cup’ile.

„Keegi ei hoolinud Dana Cup’ist rohkem kui Søren Kærholm, kes oli ka meie juhatuse liige“ rääkisid Jette Andersen ja Torben Vandsted klubist Fortuna Hjørring, mis muutis tema rahvusvahelise ürituse üheks suurimaks jalgpalliturniiriks terves maailmas. „Tema panus selle edusse on mõõtmatu. Kõik, kes on seotud Dana Cup’iga, jäävad teda igatsema.“
Søren Kærholm Dana Cup'il

Sel aastal osalesid Dana Cup’il rekordilised 921 meeskonda, kes esindasid 44 rahvust viiest maailmajaost. Dana Cup on väga populaarne, eriti aga Norras, mida esindas 541 meeskonda. Kokku mängiti 2332 mängu, mida jälgisid 250 vabatahtlikku kohtunikku 47-st riigist.

Kahte finaali näidatakse laupäeval reaalajas Taanis kanalil TV3 Sport. Üks neist on G-14 finaal. Selle kategooria parim Taani meeskond, mis koosneb 12-14 aastastest tüdrukutest, kvalifitseerub oktoobris toimuvale MTG United for Peace finaalturniirile Stockholmis.

Advertisements

Toimingud

Information

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: