Meeldejääv MTG United for Peace Cup 2012 finaalturniir Oslos

18 10 2012

MTG United for Peace Cup 2012 finaalturniir Oslos oli väga tiheda, kuid mitmekülgse graafikuga – lastel avanes võimalus näha tõeliseid jalgpallistaare, kohtuda Nobeli rahuauhinda välja andva Norra Nobeli komitee esimehe Thorbjørn Jagland’iga, tutvuda Oslo vaatamisväärsustega ning veeta aega lastega erinevatest riikidest.

Kohtumine Thorbjörn Jagland'iga

Kohtumine Thorbjörn Jagland’iga

Lisaks esinesid lastele veel erinevad kohalikud muusikastaarid, mustkunstnik ning maailmaklassi freestyle tänavajalgpallur Michael Toft.

Michael Toft trikitamas

Michael Toft trikitamas

Palliga lõbustas lapsi ka vanema generatsiooni esindaja – Thomas Lundman. Lapsed said olla maailmarekordi tunnistajateks – nimelt Thomas Lundman püstitas maailmarekordi palli õhus hoidmises olles ise selili maas.

Thomas Lundman õpetamas lapsi

Thomas Lundman õpetamas lapsi

Lastele andsid eeskuju endised maailma tippjalgpallurid, kes näitasid, et nende oskused ei ole kuhugi kadunud vaid lihtsalt liikumine on jäänud aeglasemaks – mõõdetud söödud, täpsed löögid ning suurepärane väljakunägemine on neil endiselt olemas. Lapsed tervitasid staare nagu kord ja kohus ette näeb ning korraldasid suurejoonelise vastuvõtutseremoonia.

Lapsed staare vastuvõtmas

Lapsed staare vastuvõtmas

Loomulikult ei olnud staarid kadedad ning jagasid lastele autogramme, mängisid nendega jalgpalli ja nautisid laste seltskonda. Auhindade jagamisel osalesid Rootsi jalgpallilegend Roland Nilsson, Soome jalgpallilegend Jari Litmanen, legendaarne Arsenali ja Manchester United’i mängumees ning Inglismaa esimene mustanahaline koondislane Viv Andersson ja otseloomulikult MTG United for Peace jalgpalliturniiri looja Jan-Åge Fjørtoft, kes muide on esindanud Norra koondist koguni 71 kohtumises.

Litmanen,Nilsson,Andersson,Fjortoft autasustamisel

Litmanen,Nilsson,Andersson,Fjortoft autasustamisel

Eestit esindas MTG United for Peace finaalturniiril SOS Lasteküla esindus, kes sai endale seotud eesmärgi saavutada vähemalt 1 võit  kenasti täidetud. Alagrupis kaotati kahele hilisemale finalistile Tsehhile ja Leedule ning võideti Bulgaaria meeskonda. Tänutäheks loomulikult medalid ning meeskonnapilt legendaarse Jari Litmanen’iga.

SOS Lasteküla meeskond Jari Litmanen'iga

SOS Lasteküla meeskond Jari Litmanen’iga

 

 

 

 

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: