Legendaarne Sir Alex Ferguson ühineb MTG United for Peace heategevusliku jalgpalliturniiriga

20 03 2012

Sir Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson, legendaarse jalgpalliklubi Manchester United’i treener ja üks austatumaid ning imetlusväärsemaid isikuid jalgpalli ajaloos, ühineb heategevusliku MTG United for Peace jalgpalliturniiriga, olles Rahu Saadiku rollis.

MTG United for Peace finaalmängudel on palju toetajaid, kelleks on näiteks Rahu Saadikud – endised jalgpallitähed, keda ühendab kirg nii jalgpalli kui rahu vastu. „Mul on ülimalt hea meel liituda MTG United for Peace Rahu Saadikutega“ ütles Sir Alex Ferguson. „Kuigi mul võib olla liialt kiire, et täielikult kõikidesse sündmustesse pühenduda, on mu süda alati selle projektiga seotud, et üheskoos paljude laste elu paremaks muuta.“

„Oleme väga uhked ja elevil, et Sir Alex Ferguson on otsustanud meie eesmärke toetada. See tähendab meile ja meie organisatsioonile väga palju, rääkimata veel sellest, et lastel, kes MTG United for Peace jalgpalliturniiril osalevad, on selline jalgpalli legend, kellele alt üles vaadata. Ta on üks kõigi aegade vägevamaid!“ lausus MTG United for Peace esimees Jan Åge Fjørtoft.

Sir Alex Ferguson on olnud erakordsed 25 aastat Manchester Unitedi eesotsas ja sellega ka kõige kauem tegutsenud treener klubi ajaloos. Ta on nende aastate jooksul võitnud lugematu arvu erinevaid tiitleid ja auhindu. Teda on valitud kaheksal korral Premier League aasta treeneriks,  mida pole Briti jalgpalli ajaloos veel keegi teine seni saavutanud. Jalgpalliklubi Manchester United sai 2009. aastal kolmandat korda järjest Premier League tiitli, mis on saavutus, mida keegi teine peale Fergusoni ei ole veel suutnud.

MTG United for Peace on heategevuslik jalgpalliturniir, mille põhiväärtusteks on lisaks armastusele jalgpalli vastu ka austus, tolerantsus ja rahu. MTG United for Peace finaalmängudel osalevad 12 riiki, igas riigis toimuvad kohalikud turniirid, et välja selgitada võitjad, kes sõidavad oma riiki auhinnareisil MTG United for Peace finaalturniirile Norra pealinna, Oslosse esindama. Eestis toimub jalgpalliturniir juba kolmandat korda, 4. augustil 2012, Lilleküla staadioni harjutusväljakutel.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: