Eesti esindus jäi napilt poolfinaalidest välja

8 10 2011

Turniiri avamängus kohtus Eesti esindus tugevale Ghana meeskonnaga ja kaotas tulemusega 0-3. Teises mängus tegi Eesti esindus 0-0 viigi Sloveenia esindusega. Alagrupi viimases kohtumises võitis Eesti esindus 4-0 Venemaa esindust. Poolfinaalidest jäädi välja kõige napimalt kuna Ghana esindus võitis Sloveenia esindust(kellega Eesti mängis 0-0) tulemusega 2-0, kusjuures Ghana jättis selles mängus vähemalt 5 suurepärast võimalust kasutamata. Sloveenia omakorda võitis Venemaa esindust 4-0 seega sai otsustavaks 1 ainus värav, mis otsustas, et poolfinaali pääsesid Ghana ja Sloveenia esindused, kes olid mõlemad oma poolfinaalides ka võidukad ning kohtuvad täna finaalis.
Siiski sai üks Eesti esinduse mängija turniiril finaali – sega meeskondade turniiril pääses oma meeskonnaga finaali Hans Christian Ilves – hoiame talle pöidlaid, et võit koju toodaks.
“Poisid on küll veidi pettunud, et finaali ei pääsetud, kuid pead norgu ei lasta ja nauditakse kohal olekut ning üritusi, mis turniiri raames toimuvad” lausus meeskonna abitreener Kuido Karlson. “Kahjuks haigestus üks poolkaitsja(Reemo Luts) veidi enne esimest mängu ning kindlasti vähendas see meie võimalusi” märkis peatreener Ivar Nagla. “Üldjoontes võib poiste esitusega rahule jääda, eksisime ainult Ghana poiste vastu kaks korda lihtsates olukordades.”

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: