Eesti esindus jäi napilt poolfinaalidest välja

8 10 2011

Turniiri avamängus kohtus Eesti esindus tugevale Ghana meeskonnaga ja kaotas tulemusega 0-3. Teises mängus tegi Eesti esindus 0-0 viigi Sloveenia esindusega. Alagrupi viimases kohtumises võitis Eesti esindus 4-0 Venemaa esindust. Poolfinaalidest jäädi välja kõige napimalt kuna Ghana esindus võitis Sloveenia esindust(kellega Eesti mängis 0-0) tulemusega 2-0, kusjuures Ghana jättis selles mängus vähemalt 5 suurepärast võimalust kasutamata. Sloveenia omakorda võitis Venemaa esindust 4-0 seega sai otsustavaks 1 ainus värav, mis otsustas, et poolfinaali pääsesid Ghana ja Sloveenia esindused, kes olid mõlemad oma poolfinaalides ka võidukad ning kohtuvad täna finaalis.
Siiski sai üks Eesti esinduse mängija turniiril finaali – sega meeskondade turniiril pääses oma meeskonnaga finaali Hans Christian Ilves – hoiame talle pöidlaid, et võit koju toodaks.
“Poisid on küll veidi pettunud, et finaali ei pääsetud, kuid pead norgu ei lasta ja nauditakse kohal olekut ning üritusi, mis turniiri raames toimuvad” lausus meeskonna abitreener Kuido Karlson. “Kahjuks haigestus üks poolkaitsja(Reemo Luts) veidi enne esimest mängu ning kindlasti vähendas see meie võimalusi” märkis peatreener Ivar Nagla. “Üldjoontes võib poiste esitusega rahule jääda, eksisime ainult Ghana poiste vastu kaks korda lihtsates olukordades.”

Advertisements

Toimingud

Information

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: