MTG UNITED FOR PEACE 2010 EESTI VÕITJA ON NÕMME UNITED ’97

28 08 2010
Laupäeval, 28.augustil toimus FC Flora jalgpalliväljakutel Lillekülas heategevuslik noorte jalgpalliturniir “MTG United for Peace 2010” Eesti osavõistlus. Turniiril osales 12 meeskonda ning võitjana väljus tulistest heitlustest Nõmme United ’97 meeskond. Finaalis alistati FC Levadia meeskond veenva ülekaaluga 6:0. Kolmanda koha mängus oli TJK Legion parem FC Kotkas meeskonnast. Ürituse korraldaja Kristofer Kask’i sõnul võitis õige meeskond: “Nõmme United ’97 meeskond näitas terve turniiri vältel kvaliteetset ning stabiilset mängu ning nad väärisid seda võitu! Usun, et Nõmme United ’97 meeskond suudab hästi esineda ka finaalturniiril Oslos” lisas Kask.

Ürituse raames toimusid kohapeal ka erinevad mängud lastele – penaltitelöömine mängijate “suurimale” sõbrale, kohtunikule, lisaks löögivõistlus, kus oli eesmärgiks lüüa pall väravasse otse nurgalöögist.
Turniiri parim väravakütt oli Nõmme United ’97 mängija Peeter Klein, parim väravavaht oli samuti Nõmme United ’97 mängija Sten-Marten Vahi ning turniiri parimaks mängijaks valiti FC Levadia mängija Ioan Jakovlev.

Turniiril osalesid 1997-1998a sündinud poisid. Võitja meeskond pääseb Eestit esindama 9. oktoobril toimuvale MTG United for Peace “World Cup” võistlusele, mis toimub Oslos.

“MTG United for Peace” 2010 Eesti osavõistluse korraldajad tänavad kõiki osalejaid ning soovivad Nõmme United ’97 meeskonnale edu finaalturniiriks! Samuti tänavad korraldajaid ka kõiki toetajaid – VIASAT, TV 3, POWER HIT RADIO, TV 6, FC FLORA, STAR FM, WERBUNG REKLAAMISTUUDIO, EESTI JALGPALLI LIIT, AMPS CATERING – koos Teiega saime ürituse edukalt läbiviidud!

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

3 kommentaari

28 08 2010
Sinine kets B-)

Jõudsin liiga hilja kohale ! Ilmselt toimus autasustamine varem ? Ega te ometigi pärast seal väikeses aedikus harjutanud ?Silmad olid küll väljaku suunas sihitud aga 18.15 seal küll mingit autasustamist ei toimunud ja tükkmaad ennem korjati sildid juba ära ! Tulin veel hiljem sinna väikese platsi juurde tagasi kuid kõik olid justkui läinud juba ! Kas ajakavas tekkis muudatus ! Jälle mul ei vedanud ! Tulin kaugelt! Ostsin veel Cola ennem. !Pirita Cupil hoidsin pöialt JK Kalevile ja nende väravavahtidele ja neil läks hästi ! Seekord kahjuks ei jõudnud ! Palju õnne muidugi võitjale ! Tublid ! B-)

28 08 2010
mtgunitedforpeaceinestonia

kahjuks/õnneks tõesti oli seekord nii, et ajakavast oldi ees ning lõpetati tiba varem kui plaanitud. Kuid seda seoses 1 võistkonna eemale jäämisega. Vabandused!

Kuid turniir iseenesest õnnestus täiesti rahuldavalt. Järgmine kord proovi varem kohale tulla 🙂

28 08 2010
S. kets B-)

Ok ;nüüd läks kaks korda ! Tulen kindlasti !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: